0224 262 16 82
KURUMSAL
EMNİYETLİ KAYAPA

Firmamız 2018 yılının Ekim ayında, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Bünyemizde 1 adet tek burgu extruder, 1 adet çift burgu compound makinesi, 1 adet shredder, 2 adet kırma ve 1 adet yıkama havuzu bulunmaktadır.

Mevcut ekipmanlarımız ile geri dönüşüm plastik malzemeler, kırık veya parça / takoz halinde alınarak işlenebilmektedir. Parça ve takoz halinde olan plastikler kendi kırma makinelerimizde kırılıp yıkandıktan sonra üretime verilmektedir.

Firmamız büyük yoğunlukta polipropilen malzeme işlemektedir. Bunun dışında, poliamid, polistren ve ABS gibi malzemeleri de işleme / üretme know-how yetisine sahiptir.

Bünyemizde bulunan çift burgu ekstruder ile compound ürenler yapılabilmektedir. Plastik malzemeler isteğe göre talklı ve cam elyaflı olarak üretilebilir.

TEK BURGU EXTRUDER
ÇİFT BURGU EXTRUDER
KAPASİTEMİZ
2 adet ekstruder makinemiz ile aylık üretim kapasitemiz 600 ton/aydır.
Çift burgu compound makinemizde kullanılan motan dozajlama sistemi sayesinde işleme alınan üretimler %0,1 hassasiyet ile yapılmaktadır. Bu sayede ürünler en hassas şekilde ve istenen kriterlere en yakın şekilde üretilmektedir.
TEK BURGU MAKİNEDE ÜRETİLEN ÜRÜNÜMÜZ
ÇİFT BURGU MAKİNEDE ÜRETİLEN ÜRÜNÜMÜZ